Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márkának van a legtartó...

Melyik márkának van a legtartósabb vörös rúzsa?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, de eddig akárhányat próbálgattam mindig elkenődött :(

2013. márc. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MAC
2013. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg olcsóbb alternatívát keresel, az aden folyékony ajakrúzsai elég tartósak. kellékes üzletekben beszerezhető 2000 ft alatt. van egy nagyon szép élénk eperpiros árnyalatuk, nekem is van itthon. úgy néz ki, mint egy szájfény, úgy is kell használni. száradás után matt lesz. arra kell vigyázni, h alaposan alá kell hidratálni, meg alapból is hidratáltnak kell lenniük az ajkaknak (ne legyenek cserepesek, azon szörnyen tud mutatni) mert eléggé szárít, és az sem baj, ha közvetlen felvitel után még száradás előtt kensz rá vagy ajakápolót, vagy szájfényt, mert olyan brutál réteget képez az ajkakon, h furcsán kophat. hajlamos nagyon éles és látványos vonalat alkotni a száj belső szélén, ahol a szád külső része és a belső nedves bőr elválik. szóval ügyelni kell rá, de alapvetően tényleg nagyon tartós, csak meg kell tudni tanulni használni.
2013. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Rimmel új Apocalips folyékony rúzs lakkját, nagyon sokáig bírja a szín és a fény is, kétszer kenem egy nap át. Van neki vérvörös árnyalata is. 1800 ft.
2013. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Valószínűleg az Aden folyékony rúzs mellett teszem le a voksomat. Szeretem a kihívásokat. :)
2013. márc. 31. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Avon extra lasting, enternal flame árnyalat. Sose volt még ennél tartósabb rúzsom. Gyönyörű kékes-bordó árnyalat (fehéríti a fogakat). Evés-ivással 5-6 órát simán bír, minimális kopással. Sajna kicsit szárítja az ajkakat így megfelelően alá kell hidratálni.

[link]

2013. ápr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!