Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetkó "titkosítás". Lehet...

Tetkó "titkosítás". Lehet kérni a szalonban, hogy ne osszák meg mással a képet?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy csináltatok egy tetkót, felkerül a netre (mondjuk a szalon által, merthogy én nem reklámoznám, az tuti), aztán pár okoska pont ugyanolyat varratna, és oda az egyediség. Ráadásul nekik nem is azt jelentené, mint nekem.


Itt a gyakorin is számtalan olyan kérdés van, hogy valaki belinkel egy képet más tetkójáról, hogy olyat szeretne... ha már maguktól nincs annyi eszük az embereknek, hogy nem illik mások tetkóját másoltatni, akkor legalább lehetséges az, hogy kérem a szalonban, hogy ne készüljön a tetoválásomról kép és ne is tegyék közzé? Vagy minden nagyobb munkát lefotóznak?



2013. márc. 31. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szalon nem fotózhatja és teheti közzé az engedélyed nélkül. szóval azt mondod, hogy nem, és akkor nem :) ha pedig ezt nem tartják be, keress más szalont természetesen!
2013. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amikor piercinget szúratok sosem kérnek engedélyt a fotózáshoz, de azt nem is bánom, az más téma. :) Csak féltem, hogy a tetoválást is felteszi a mester a unkái közé, aztán majd bárki választhatja...

2013. márc. 31. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szólsz neki, hogy nem szeretnéd, mert ez egy nagyon személyes dolog számodra, akkor nem tehetik ki :)
2013. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy soha senki nem fogja rajtad kívül látni a tetoválásodat? Egyébként a tetoválásod a tetoválóművész "szellemi terméke" és reklámja is egyben, így szerintem nem köteles abba beleegyeznie, hogy nem teszi közzé, de persze te is kereshetsz más művészt, aki ebbe belemegy.

Olyan tetoválást kell csináltatni rangos művésszel, amit nem tud más tetováló ugyanúgy kivitelezni, ha ennyire az egyediségre hajtasz. Pl az én Müllner Csabi által készített tetoválásomat kizárt, hogy bárki ugyanígy kivitelezni tudná, max másik rangos művész, de ők meg nem másolják egymás munkáit változtatás nélkül.

Ha meg csak valami picike tetkót szeretnél, ne hodd, hogy azt más még nem találta ki magának a Földön... :)

2013. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem is lefotóztam a piercingemmel, de pl nem is rakták fel sehova. ha zavart volna, azt mondom nem, aztán merjen csak belémkötni :)
2013. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak 1 tetoválásomnál mondtam, hogy ne rakja ki az oldalra, mert nem népszerű a jelentése, emellett viszont mindenki láthatja. Csak így nincs képi bizonyíték, amit engedélyeztem:).


Ha nem egyszerű gagyiság a tetkód, akkor nem utánozzák le, mostanság úgyis csak az ilyenfajta végtelen jel, violinkulcs a menő, aki utánzós, csak eddig terjed az esze is:D.

2013. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég egyedi és elég nagy. Családtagokra jellemző apróságok egy képbe gyúrva, kicsit átvitten, meg van rajzoltatva, minden kész, csak az utánzósaktól féltem.
2013. ápr. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!