Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetek il-makiage terméke...

Hol vehetek il-makiage termékeket? Elvileg van a westendben, de nem találom. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Én imádom gyönyörűek a színek és pont az a jó benne h pl. egy fekete szemhéjpúdert használhatsz szemceruzának és vízzel akár szemhéjtusnak is:) A Wstendben mozgólépcső mellett a mozi alatt eggyel. Ne boltot képzelj el hanem mintha kitelepültek volna avgy iylesmi:) Rem segítettem
2009. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Magyar Maja ***** válasza:
12%
Igen, ott vannak a mozgó lépcsőnél! Érdemes betérni! Mindig rengeteg akciójuk van, helyben sminkfrissítést is kaphatsz, sőt még egy sminktanácsadásra is meghívnak ha arra jársz, tehát érdemes benézni a barátnőkkel ;))
2011. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rencsike25 ***** válasza:
24%
Mozi alatt, a lovas szobor bejáratnál. Ott van az Il-makiage pult:) nem lehet nem észrevenni:) én nagyon szeretem:)
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rencsike25 ***** válasza:
24%
illetve Andrássy út 4.:) 2 helyen vannak:)
2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kiss Virág25 ***** válasza:
24%

Már 4 helyen vannak:)

A Westendben az első emeleten vannak,a mozgólépcső mellett ( C&A ruhabolttal szemben). A Mammautban II-ben pedig rögtön a főbejártanál. Az Árkádban az első emeleten kell keresni a sminkes standot.

A központ az Andrássy út 4. alatt található - ha a bevásárlóközpontokban feliratkoztok sminktanácsadásra,akkor ide kell menni -


A véleményem pedig pozitív, mind a termékeket mind a kiszolgálást illetően.


Próbáld ki te is,és megtudod :)

2011. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!