Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adna valaki tippet, hol...

Adna valaki tippet, hol adhatnám el egy új és eredeti parfümömet?

Figyelt kérdés
Csak kipróbálva volt az illat. Melyik ingyenes oldalon érné meg hirdetnem, amit látogatnak is?
2009. szept. 20. 13:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Milyen parfüm? Mennyiért szeretnéd eladni?
2009. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Roberto Cavalli Serpentine. Árban valahogy megegyeznénk...
2009. szept. 20. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba kaptad ugye? :)

Én ünnepekkor (szülinap, kaácsony, stb) mindig kapok 4-6 parfümöt. Úgy szoktam, hogy amit nem ismerek azt nem bontom ki, hanem megszagolom egy drogériában. Nekem megvan az 5 parfüm amit használok, ha mégis tetszik a parfüm illata, amit kaptam, csak akkor bontom ki... Ha nem tetszik akkor továbbadom. Most is van itthon legalább 7 eredeti parfüm, ki sincs bontva... Jó lesz az még ajándéknak.

Legközelebb te is csinálj így szerintem. Ezt meg add oda anyukádnak vagy vmelyik barátnődnek... hátha tetszik vkinek az illata.

2009. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. :)

Hát kicsit melléfogtam vele. Nagyon jó illata van, de úgy érzem, valahogy nem az én illatom.

Egyébként teljesen jó, amit írtál!

Neked most milyen bontatlan illataid vannak? :)

2009. szept. 20. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl nagyon sok licitálós oldal van ajánlom neked a Vaterát, teszveszt. Ide felrakhatod őket! :) Vagy marad a másik választás, az hogy elajándékozod, biztos van a családi körben olyanod akinek tetszene!
2009. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, tuti van! Csakhogy közel tízezer forintos parfümöt nem szívesen ajándékoznék - ha csak nem lennék milliomos. Vatera, teszvesz fizetős, nem? Köszönöm válaszod!
2009. szept. 20. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszvesz úgy tudom nem az, de vaterán is csak párszáz forintot kell fizetned, és szerintem bőven megéri, ha eladsz egy parfümöt tízezerért :)
2009. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15:12-es vagyok:

ami tuti van itthon: Armani Code, Armani Sensi, D&G az a piros dízdobozos, Givenchy- kék üveges, Naomi Campbell Cat delux with kisses, Kylie: Couture, Chanel Coco az a sárga, Donna Karen - a gömb alakú.

2009. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15:12-es: Köszi, hogy leírtad. :) Az Armani Code-odat nem adnád el? :$
2009. szept. 20. 17:06
 10/11 A kérdező kommentje:
16:56-os: köszi :) Próbálok utánajárni!!!
2009. szept. 20. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!