Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés köröm tetejéről a...

Zselés köröm tetejéről a felső átlátszó réteg (talán a fényzselé? ) sokszor elkezd leválni 2 hét után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem minden körmön, de egy-kettőn biztosan, ahol pedig strasszokkal van díszítve, ott, vastagabban viszi fel a körmös, és ott tuti elkezd berepedezni, lepattogni.

2013. ápr. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul van megcsinálva a köröm, nem köt meg a cucc rendesen. sok oka lehet. Én körmöst váltanék, ha sokszor előfordul.
2013. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz válts körmöst mert ennek nem szabadna elöfordulnia
2013. ápr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, a körmösöd nem jól viszi fel a körmödre. Amikor felkenni akkor nem egyszerűen rá kell kenni hanem "le is kell zárni". Ezt úgy értem, hogy a körmöd szemből is le kell festenie. Ha ez megcsinálná akkor nem lenne semmi gond sem.


A másik még azt is lehet, hogy rosszabb minőségű anyaggal dolgozik.


A harmadik amit pluszban írnék, hogy szerintem nem feltétlen a legfelső/fényzselé rétegbe kéne elhelyezni a köveket hanem az azelőtti vastagabb rétegbe.

Így tuti, hogy nem esik ki belőle semmilyen dísz.

2013. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán, ha az az előtti vastagabb rétegbe teszi a körmöt, mégis, hogy reszeli át a felületet?? Megmondom, sehogy. A követ mindig a kész köröm felületére tesszük, és körbefényzselézzük. Nem attól reped. Sőt, ha jól van felragasztva, ki sem esik. Egyébként pedig kőfüggő is, hogy kiesik vagy sem. A jó minőségű swarovszki nem esik ki szinte soha.
2013. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!