Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha 16 évesen...

Szerintetek gáz ha 16 évesen ilyen színűre festem a körmöm? Esetleg picit sötétebb árnyalatba. Pirosas színűre? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi írd oda a korod meg a nemed:)


2013. ápr. 2. 19:27
 1/4 anonim válasza:
6%

Felejtsétek már el ezt, hogy "gáz". A gáz az anyag egy halmazállapota, nem pedig egy jelző.


Szerintem nem "gáz". Szép színe van, ne legyen sötétebb. A vörös/sötétvörös a r*bancok színe (ezzel senkit nem akarok megsérteni, ez így van. nem lesz r*banc abból aki vörösre festi a körmét,de ez az ő színük...)


ui.: boccs az offért

2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad így, akkor oké, ha nem, akkor ne erőltesd.

Mondjuk a színes lakk, majdnem natúr gyűrűsujj elég nevetségesen néz ki, azt inkább ne. Olyan, mintha azt elfelejtetted volna kikenni. :D

2013. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Szerintem jól néz ki, a vörössel pedig tényleg könnyen közönséges hatást érhetsz el. 16L
2013. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a vörös színű lakk is és nem vagyok ribanc :)
2013. ápr. 3. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!