Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros, pattanásos bőrre...

Zsíros, pattanásos bőrre milyen alapozót ajánlotok? 15/L

Figyelt kérdés
Sajnos zsíros és aknés bőröm van (nem olyan durva, de azért látszanak)és alapozót keresek rá. Eddig a Manhatten Mat Power alapozót használtam, egész jó de ha tudtok olyat mondani ami tényleg jó, annak nagyon örülnék!
2013. ápr. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Vichy Dermabendet használom.Nekem olyan szinten bevált hogy eddig nem találtam hozzá hasonlót,de nem igen fogok..Gyönyörűen fed,nincs maszk hatás,bizonyítottan nem okoz pattanást,bőrszínhez igazodó....stb stb.. nézz utána minden képpen,olyan fórumot nem találsz amin rossz tapasztalatot írnának róla :)
2013. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 akkorm1 válasza:
57%
elöször mindig mosd meg az arcod szappannal. amugy meg használj köpudert mert az jó. és a szappanos víz meg nagyon jó.
2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! :) Igen szoktam mosni szappanos vízzel az arcom, de nem olyan gyakran, majd mostantól! Az alapozót pedig mindenképp megnézem!
2013. ápr. 4. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne mossátok szappannal az arcotokat! Kiszárítja a bőrt, sokkal korábban fog ráncosodni, meg zsírosodik is tőle.

Használj habállagú alapozót, az nagyon jól fed, nem kell rá púder, mert matt. (A púder nem arra van egyébként kitalálva, hogy eltakarja a pattanásokat, hanem hogy az alapozót fixálja és mattítsa.)

Szerezz be egy jó arclemosót (pl. Synergen 5in1 Rossmannban kapható, 750 Ft), ne tedd tönkre az arcod.

2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A teafás szappan tényleg jó arcra, segít a pattanásokon. A sima szappan viszont nagyon szárít, az nem tesz jót neki.

Nekem mikor problémás volt az arcom, a Clinique alapozói váltak be. Elég drága, de sokáig elég, és minőségi termék. Én nem használok más drágább sminkterméket, de az arcon nem szabad spórolni.

2013. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!