Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Könnyen elkészíthető szép...

Könnyen elkészíthető szép smink? Tippek? Diszkóba kéne. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Na szóval pénteken gólyaavató és utána diszkó.Az egész program úgy lesz,hogy 4-től lesz a gólyaavató,7-től a diszkó.Szeretnék sminkelni,kicsit tudásom van,de nem sok.Hétköznap HA sminkelek az spirálból és szájfényből áll(az meg nem nagy művészet:D).

Milyen sminket ajánlotok?Mik kellenek hozzá?Hogy csináljam?

Nem szeretnék fekete monokli szerű sminket,az nem az én stílusom.Ráadásul 4órakor még eléggé látszik és a tanárok nem nagyon díjaznák.

Köszi a válaszokat!

14/L


2009. szept. 21. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia:) szerintem egy kis alapozó, púder szempillaspirál és egy fehér csillámlós vagy vmi szép szolid szín,-pl halvény rózsaszin vagy akármi..- a szemedre ,szájfény és máris kész. az alapozót kihagyhatod ha nem tartod fontosnak vagy nincs otthon...de ha nem akkor vigyázz vele ne legyen nagyon eltérő a bőrszínedtől és ne tégy fel sokat ,az nagyon csúnya tud lenni.én nagyon szeretem a poralapú sminkeket keress vmi csillámlósat vagy ami tetszik de vigyázz a színekkel,nem feltétlen kell kék smink ha kék felső van rajtad... tipp: szemhéjadat púderezd be majd szemfesték, majd a spirál is jöhet. nem kell nagy tudomány:) keress sminkeket googlben és ha otthon vagy próbálgasd hogy hogy sikerül meg melyik tetszik.De vigyázz,hogy mi milyen alkalomra illik! remélem segítettem,de ha van kérdésed akkor írj:)
2009. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

köszi a válaszodat!

Van alapozóm,nyáron vettem párszor használtam meg hát szoktam itthon gyakorolni a sminkeket:D de azért látszik,hogy kezdő vagyok(:

mégegyszer köszi a választ!nagyon jó ötlet a csillámlós szemhépúder(:

2009. szept. 21. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nicns mit :) sok sikert;)
2009. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!