Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Garnier BB krém micsoda?...

A Garnier BB krém micsoda? Alapozó vagy arckrém? Ti hogyan használjátok? Megéri venni? Jól fedi a bőrhibákat? 17/L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én krémnek használom inkább, imádom mert még fed is, csak néha kell egy kis korrektor kiegészítésként.
2013. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében színezett hidratáló krém. Én a catrice bb krémjét jobban szeretem, mert jobban fed, és úgy érzem, hogy jobban ápol, mint a garnier. Régebben a dm-ben volt garnierből minta, de mostanában már nem láttam.
2013. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Színezett hidratáló. De a Garnier a legrosszabbak közt van. Fénylik, pattanásokat okoz, nem fed semmit. Ennél jobbakat is találsz.
2013. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Színezett hidratálókrém.

Én kipróbáltam és nekem szörnyű volt. Nincs pattanásom, csak néhol pirosasabb a bőröm és még azt sem fedte le, ellenben hihetetlen zsírossá tette a bőröm. Ugyanez volt a balea krémjével, ráadásul az még csillogott is.

2013. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. :) Nekem bevált. Mivel pattanásokat nem kell elfednem, ezért nem használok alapozót, csak ezt a krémet. Ezt is azért, mert száraz volt a bőröm, és helyenként piros. Amióta ezt használom, a szárazság elmúlt, és a bőrömet egyenletes színűvé teszi. De azt ki merem jelenteni, hogy egy normál vagy zsíros bőrtípusra nem jó, mert csak még zsírosabbá teszi. Nekem a száraz bőrömre jó. Én inkább arckrémnek használom. Alapozónak túl gyenge, pattanásokat nem fedi rendesen.De egyenetlen bőrszínre kiváló.
2013. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!