Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat még ezüstben a bagoly?

Divat még ezüstben a bagoly?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De ha neked tetszik, nem mindegy, hogy divatos vagy nem? A lényeg, hogy jól érezd magad benne.
2013. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem divatos. Elvileg ciki...de teszek rá, nekem tetszik, nem a divat miatt vettem.
2013. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Új kiegészítők lettek a legdivatosabbak mostanság, de még a baglyokat sem kell eltenni a szekrény mélyére. Egyébként meg, ha tetszik, hordd!! Nem kell mindig az aktuális divathoz igazodni! :)
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a bagoly-mániát, ha tetszik, szerintem hord nyugodtan, láttam párat ami aranyos azért, inkább vegyél fel olyat ami tetszik mint valami szuper divatos cuccot amit minden második ember magára aggat mert "menő".
2013. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már annyira nem, de nem is zavar.

HP fan vagyok, szóval nálam a bagolymánia nem akkor alakult ki, amikor trendi lett ez a madár, mint kiegészítő.

2013. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!