Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a tetoválás csuklón?...

Fáj a tetoválás csuklón? Nyakon? Melyik fáj jobban? :D

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csuklón mivel ott elég vékony a bőr, a nyakadon meg vastagabb.
2009. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de fáj :D Vagyis mondjuk szerintem nem vészes és simán kibírható. Nekem inkább ilyen égető érzés volt. Csuklón amúgy szerintem jobban fáj. Nekem az egyiken van, de a másikra is szeretnék :)
2009. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Mindkét csuklómon van nem kis méretű tetoválás, amiből a satírt se spóroltuk a két csukló össz. három óra volt és inkább a végső áttörlés és az utána lévő három nap volt rossz, de lány létemre már többször is kibírtam ezeket a három órákat és azt kell, hogy mondjam imádom. Fájdalom nélkül semmit sem ér az egész, ha neked ez a mérvadó, hogy fáj-e?! Akkor inkább maradj a turbo rágó tetkónál. Ha akkora vagány vagy, hogy a nyakadra varrattatsz valamit, ami ráadásul nem is lehet olyan nagy méretű hát ugyan kérlek bírd már ki azt a "kellemetlen" érzést is!
2009. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat;)

utolsó válaszoló: köszi. nem tudom miért kell egyből ilyen ellenségesen válaszolni. most az miért baj, ha megkérdezem, hogy fáj-e? nyilván nem ez a lényeg benne, de azért megkérdezhetem, nem? :)

2009. szept. 23. 16:06
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
A tarkó is nyaknak számít? Nekem több helyen is van, tarkón is, de bevallom nem tudok különbséget tenni, hogy melyik fájt jobban. Mindegyik egyformán fáj! Szerintem amúgy a kontúr a legrosszabb, a satír hanyagolható
2009. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A tarkómon nekem annyira nem fájt.. Sztem eddig ott volt a legtűrhetőbb:)
2010. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hu oké köszi :) nekem már 3 hónapja díszíti egy szép tetoválás a csuklómat, és nem fájt :D
2010. jan. 23. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

nekem kicsit fájt a csuklom de nem vészes.nyakamon is van nonfiguratív ott nem fájt. ez az első tetoválásod? a mellkasom eléggé fájt érzékeny ott nagyon jobban fájt mint az ujjaim most a kézfejemre akarok varratni ja és az összes házilag készült csak a festéket kell megvennem szalonba ott hagytam volna már 100 ezret minimum.

17/F

2010. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

tessék itt van pár kép ha érdekel:)


bal alkarom belső fele: [link]


jobb alkarom: [link]


mellkasom: [link]

2010. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hu köszii, tetszenek a tetkóid :) hát a csuklómon volt az első, egyelőre még nincs több:D de most inkább nem is a nyakamra, hanem még egyet a csuklómra szeretnék... :) aztán majd a nyakamra:D köszi a választ neked is^^
2010. márc. 7. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!