Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyanta melegítésére valami ötlet?

Gyanta melegítésére valami ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig mikrót használtam, de lemondtam róla, múltkor úgy felmelegedett a mikró, hogy a rajta lévő dolgok szó szerint megolvadtak, na ez után olvasgattam utána, kifolyások, felrobbanások, mikrótönkretételek végtelen sora... Ebből nem kérek többet. Tudom, meleg, forróvízzel kéne, de a kivitelezés? Ha beledobom a vízbe, elkezd lebegni, felmelegszik, de ki is folyik a tetején... A patronokat ti hogy melegítitek?
2013. ápr. 12. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig mikróba csináltam, ha megfelelően állítod be nem lehet semmi baj. De persze lehet vízben is, akkor forrásban lévő vízbe célszerű tenni, úgy hogy a görgős rész felfelé legyen és ne legyen vizes.
2013. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi gyantamelegítőt használunk kb 6E ft. és állandó hőmérsékleten tarja a gyantát
2013. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikróban csinálom mostanában, neked eddig nem robbant fel. Nem is állítom túl magasra.

Előtte magasabb lábosba forraltam vizet és abba tettem, de úgy mindig ragacsos lett az edény és nehéz leszedni.

2013. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van 1 vízforralóm, 1500 ft volt akciósan. a forró vizet 1 magas műanyag pohárba öntöm, esetleg nagy bögrébe, a tetejére 1 kis törölköző, így nem hűl ki olyan hamar a víz. ha mégis 3 perc alatt forralok vizet megint. én sosem mertem mikrózni, sok rosszat hallottam róla, de úgy látszik lehet úgyis :)
2013. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek! Mondom, nálam sem volt még semmi gond a mikrózással, de nem akarok cirka 10ezer forintért új mikrót venni, jobb félni, mint megijedni:)
2013. ápr. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!