Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb körömlakk...

Melyik a legjobb körömlakk márka egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Tök kezdő vagyok,olyan kéne ami szuperül fed,és min.2-3 napig a körmömön marad.Nem szeretem az anyira természet ellenes színeket,inkább a barack,bézs,és elefánt csont színek felé hajlok.


Nem kell hogyh nagyon olcsó legyen,max 1500ft-ot szánnák rá.

legyen sokáig használható és a legfontosabb hogy jól fedjen,mert nem szeretem vastagon a lakkot.Eddig csak párszor festettem ki a körmöm alkalmak miatt.Szóval ahogy mondtam elég kezdő vagyok,bármilyen segítséget elfogadok,kösszönöm.


Csak normális válaszokat,bocsi ha rossz a helyesírásom.



2013. ápr. 13. 22:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Én már régóta festem a körmeimet, és sokféle körömlakkot kipróbáltam, de eddig az Oriflame az ,ami teljesen bevált. Szinte minden színben találsz, és tényleg nem feltűnő színekben vannak, hanem nekem pont barackszínűm is van, ami az egyik kedvencem. ;) az a legjobb, hogy elég sokáig tartanak, a vastagsága, az nem tudom hogy elég vastag-e de majd eldöntöd... mindenesetre én az oriflame körömlakkokat tanácsolom neked :D
2013. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az astor Lacque DeLuxe Körömlakkját ajánlom,én ennél tartósabbal nem találkoztam még lakkban,dm-ben 1000 ft-ért megkapod,rossmannba meg kiárusításból maradt pár szín 600 ft-ért.
2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyc, rossmannban és müllerben 600 ft körül van, de még a loreál is jó, az 1300 ft.
2013. ápr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell próbálni...márkán belül sem egyforma tartósságúak a színek, nekem pl. az OPI, amit mindenki istenít, egy nap alatt lekopik, a pocsék Avonos meg 3 napig bírja. Fedőlakk nélkül viszont nem is érdemes arra számítani, hogy több napig lakk lesz a körmödön.

Középkategória a Manhattan, Astor, Maybelline, ezek is beváltak.

Vegyél még körömlakk-korrigáló tollat, ha mellékennéd, sokat segít levinni.

2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Oriflames körömlakkok nagyon tartósak,szépek és most csak 499Ft.
2013. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ebben az árkategóriában nem tudom. De 2500-ért a müller saját márkás make up factoryt ajánlom.


HA olcsóbb lakkokban gondolkodsz, akkor vegyél alaplakkot- essece 24/7 és fedő lakkot NYC gyorsszárítót. Mind a kettő 600 Ft körül van. Igaz, ha ezeket használod, akkor min. 4 réteg kell, de egyrészt minden lakkot meghosszabbítanak, és akkor vehetsz 500 Ft-osat is, másrészt a NYC gyorsszárító megszárítja az alsóbb rétegeket is.


Én ha 4-5 réteget kenek, akkor sorozatnézés közben szoktam. FElkenem mindet, és a sorozat végére száraz. Ez 45 perc.


Ha vennél drágább lakkokat is, akkor OPI, ARTDECO, Sally Hansen márkákat melegen ajánlom, mert jól fednek és nem kell hozzájuk sem alap sem fedőlakk. 2 réteg bőven elég mindből szinte- ez szín függő is persze. Ezek 2-3 ezerbe kerülnek.

2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem régóta festem de a Miss Sporty az ami bevált az Essence, Moyra, illetve a nyc lakkok :)
2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!