Kilövessem? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

A jobb fülemet kilövetném, a meglévő fölé közvetlen 2-őt...

De most elbizonytalanodtam... Szerintetek megbánnám?

Nem tudom jól cselekszem-e ha megteszem... Kérlek segítsetek


2013. ápr. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát,(14 éves vagyok),és két (lány) osztálytársamnak is van 3 lyuk a fülében...Nekem nem tetszik..Szerintem kettő elég lenne(mármint egy fülbe),,,aztán ha megbánnád,,előbb-utóbb beforr:)
2013. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem forr be oylan könnyen és marad nyoma. De ha tetszik, csináld. Mondjuk én előbb csak egy plusz lyukat csináltatnék, aztán majd meglátom.
2013. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik annyi ,hogy nem rakod vissza a fülbevalót. nincs olyan hú de nagy nyoma,csak egy pici kis lyuk, nyugi nem nézi senki nagyítóval a füled és röhög ki ,hogy "pff neked több lukad van,jaj de gáz". ki a francot érdekelne?:D
2013. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretnéd, akkor csináltasd meg. Nekem volt 3 lyuk az egyik fülemben, most már csak 2 van, a 3.-at kivettem. Nem maradt nyoma. Nem bántam meg, akkor tetszett.
2013. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!