Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer karikás szemre?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít. Nem tudom mi lehet az oka, de reggel mindig lila-kék a szemem alatt. Eddid She-től használtam korrektort, de most már az sem fedi el. Mintha már ráncos is lenne vagy nem tudom..mindig úgy be van esve. Az oriflame-től rendelt (és teszem hozzá nem a legolcsóbb) 15 ml-s krém sem segített, sőt méglilább lett tőle ( [link] ). Több 10 éve hordok szemüveget, ez is lehet az oka, ám az utóbbi időben nagyon ritkán teszem fel. Minden reggel ki kell meszeljem magam és még így is érkezik naponta legalább két kérdés azt illetően, hogy mennyit aludtam az éjjel. Hát.. mindig meg van a 8 óra.. ha nem is 8, akkor 7. Nagyon idegesít.. bármerre nézel csak a karikákat látom.


Jár valaki ugyanebben a cipőben? Ti milyen korrektort használtok? (már nem érdekel az ár sem, csak tűntesse el...)



#karikás szem #szemüveg negatív hatásai
2013. ápr. 18. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az ár sem? Akkor plasztika. Mást nem tudok.
2013. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Plasztikázni nem szeretnék.. főleg 18 évesen. A korektorra értettem azt, hogy nem érdekel az ár.
2013. ápr. 18. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek közül egyik sem lehet igaz rád? Vagyis a genetikát leszámítva.

2013. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Max örökölhettem.. a többi elég valószínűtlen.. nem dohányzok, nem iszok, mindig alszok eleget, nem szedek gyógyszereket, nem vagyok terhes.
2013. ápr. 18. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem majdnem ugyanez volt :) hiába aludtam 8+ órákat mégis mindig karikás maradt a szemem...elkezdtem használni a manhattan clearface korrektort meg hozzá a manhattan egyik alapozóját, és nekem sikerül rendesen lefedni a karikákat...

17f

2013. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az essence-nek van applikátoros szemhéjfesték bázisa. nos bázisnak nem ér semmit, de korrektornak tökéletes. nekem is brutálisan karikás a szemem alatt, sőt még az orrom is(én is szemüveges vagyok)...nekem bevált, nem is vészesen drága, asszem 800 ft, és kevés is elég belőle :)
2013. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!