Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha lefelé nő a...

Mit csináljak ha lefelé nő a szempillám? Szempillagöndörítő segíthet rajta? Vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete használok ricinusolajat a szempillámra és egyre dúsabb a szempillám, aminek nagyon örülök. Sőt, még új szálak is nőttek ki, viszont ezek lefelé nőnek. Egyrészt kicsit zavar a látásban, másrészt ha szempillaspirált használok, akkor összeakad az alsó pillámmal ez, ami lefelé áll.

Egyébként nem kihullófélben lévő pilla, tehát nem azért áll lefelé (megnéztem, erősen tartja magát, nem akar kihullani).


Mit tehetnék vele?


2013. ápr. 20. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
állítólag kifestés után kell göndöríteni, valami ilyesmit láttam a randikommandóban. De ha a többi normális, ez meg pár szál, ilyen nekem is van, én ki szoktam tépni.
2013. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két szál van, de te hogy téped ki? Egyszer már én is próbáltam de nem sikerült még szemöldökcsipesszel sem.
2013. ápr. 20. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha javasolhatom szempilla göndörítő a csupasz pillákra, majd egy vagy két rétegben spirálozz ahogy szoktad és ha megszáradt ismét szempilla göndörítő így rögzíted az ívet.
2013. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy érdemes lesz beruházni egy szempillagöndörítőre.
2013. ápr. 21. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!