Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha magastalpú platform cipőben...

Ha magastalpú platform cipőben tudok járni, mennyi az esély, hogy ugyanez menni fog magassarkú platform cipőben is?

Figyelt kérdés
Eddig mindig platform magasban jártam, de magastalpúban, nem pedig magassarkúban... Most kell egy eseményre cipőt venném, és úgy gondolom, a sarkú talán csinibb lenne. Mindenképpen ragaszkodom a platformhoz, mert jól megnyújt, amire nagy szükségem van. Feleslegesen viszont nem szeretnék pénzt kidobni... Szerintetek menne sarkokkal is?
2013. ápr. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vékony sarkúra (tűsarkúra) gondolsz, akkor abban nem könnyű járni, hiába platform.
2013. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A platformban annyira nem kell egyensúlyozni, mivel telitalpú és ha az eleje és a sarka között nincs nagy különbség, a sarokhoz sem vagy hozzászokva.

Szerintem egy kényelmes magassarkúban nem olyan nehéz járni, próbálj fel párat és mászkálj a boltban. Inkább ne tűsarkút mert abban a legrosszabb menni, a vastagabb sarkak között is vannak csinosak, most a telitalpú magas is divat, mondjuk nekem nem tetszik és a használhatóságon se dob szerintem sokat.

2013. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magassarkúban biztos, hogy nehezebb járni és meg is fájdul benne a láb, még ha 5 cm-es platformja is van. Szerintem is egy vastagabb sarkú cipőt válassz, és ne a nagyon vékonyat, mert a vékonyban 10 perc és a lábadnak vége.
2013. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!