Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudnék az ellen tenni,...

Mit tudnék az ellen tenni, hogy orrfújás közben az orromról a korrektor ne jöjjön le?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg tudtok ajánlani valami nagyon tartós és jó árban lévő korrektort? Kinek mi jön/jött be?

2013. ápr. 27. 15:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem az Avonos korrektor jött be, a Color Trendes. Az nem kenődik el se orrfojástól, se attól, ha néha megdörzsölöm az arcomat. És az ára sem vészes. És ha még a korrektoroás után rakok föl kenhető alapozót, akkor az arcom teljesen sima, természetes és úgy végképp nem jön le az egész csak vízzes vagy sminklemosóval :)
2013. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lily_aldrin válasza:

Essence termékeket szeretem. Énis ezt használok, korrektort, folyékony alapozót és a végén puderrel rögzitem akkor tartósabb, jobban kibír egy-ket orrfújast. És az ára is elérhető!Nagyon jó szerintem,probáld ki!

Szerintem ha az orrod fújod akkor óvatosan tedd az orrodhoz a zsepit és akkor kevésbé szedi le, vagy csak épp hogy az orrod hegyéhez és óvatosan fújod. :D

2013. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem olyan korrektor nincs ami ezt kibírná, szóval én úgy oldom meg egész egyszerűen, hogy sose szoktam kifújni az orrom.
2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan még nem volt, hogy ne jött volna le az orromról a smink fújás közben, pedig korrektor, alapozó és púder is van rajta, és nem gagyi fajta. És az orrfújást inkább nem hagynám ki, és nem óvatoskodom vele, főleg, hogy allergiás is vagyok a pollenre, és folyton folyik az orrom, meg akkor is, ha kintről megyek fedett helyre. Inkább rendesen kifújom, aztán, ha nagyon sok korrektor lejött, akkor pótolom. Egy jó megoldás szerintem az, hogyha beszerzel egy olyan korrektort a táskádba, amit útközben is gyorsan és egyszerűen tudsz használni, és kiigazítod vele azt, ami lejött.
2013. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!