Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha veszek köröm díszítő...

Ha veszek köröm díszítő ecseteket (amiket a műkörmösök is használnak) na és ha körömlakkal dolgozok (festek) nem fog az ecset eleje összeragadni, megkeménykedni? :O

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
De. A műkörmösök nem lakkot kennek azokkal az ecsetekkel, hanem zselét, akrilt és akvarellt.
2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én műkörmökkel is foglalkozok. Nem jó a körömlakkhoz az az ecset!
2013. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max. ha körömlakklemosóval rendesen kiáztatod utána.
2013. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jó rá a körömlakklemosó, mert szétszedi az ecsetet nagyon hamar.
2013. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem vettem észre
2013. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az előbb írtad, hogy nem jó hozzá az ecset :D most meg azt, hogy nem vetted észre. ezek szerint mégis körömlakkhoz használod :D következetes, jól képzett körmös lehetsz :D
2013. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vékony ecsetre gondolsz,az simán használható,csak baromi alaposan ki kell tisztítani utána. Enyémek már fél éve megvannak és semmi bajuk.(lemosóba mártottam őket és csíkot húztam velük fehér vattán,ameddig nem hagyott nyomot)
2013. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!