Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok. Mindig amikor kiakarom...

Lányok. Mindig amikor kiakarom húzni a szemem szemceruzával könnyezik a szemem és elkenődik. Hogyan csináljam? Tussal könnyebb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd bele teljesen a szemedbe a ceruzát. A tus jobban elkenődik!
2013. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a szemed, de idővel hozzászokik. Használj jó fajta tartós szemceruzát, pl essence long lasting. Az annyira nem kenődik el. A tus rosszabb.
2013. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol használod a szemceruzát?

Vízvonalon pl. tust nem nagyon lehet használni, és az tapasztalataim szerint jobban is tudja irritálni a szemet, mint a szemceruza. Egy jó minőségű, tartós szemceruzával könnyebb dolgot lesz. Nekem is érzékeny a szemem, és az olcsóbb, nem olyan jó minőségű szemceruza nekem is irritálja a szemem és könnyezik tőle. Eddig az essence long lasting vált be a legjobban, 500 Ft a rossmannba.

2013. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha alapjáraton nagyon érzékeny a szemed és sokat könnyezik, vagy ha éppen most nagyon allergiás vagy, akkor valószínű, hogy a legtöbb szemceruza el fog kenődni. Azért érdemes más márkájú, típusú szemceruzát kipróbálni, lehet, hogy csak az összetételével volt gond. Nekem pl. az Aden feketéje vált be, de az Essence Long Lastingról én is csak jókat hallottam eddig.
2013. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!