Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem fog bénán kinézni a két...

Nem fog bénán kinézni a két gyűrű?

Figyelt kérdés

Eljegyzésemre kaptam egy vékony, köves, aranygyűrűt. Kicsit modern vonalvezetésű, de egyszerű és nekem mindennél jobban tettszik.

Jegygyűrűt viszont már az ára miatt is ezüstből szeretnék, rovásírás felirattal, aminek antikolt fekete háttere van.

Ez a kompozíció nem nézne ki bénán?


2013. ápr. 28. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:

a vőlegényed kicsit mellélőtt. ezüst arannyal sztem baromi igénytelenül néz ki. sorry, de én tuti nem hordanék kétféle nemesfémet egyszerre.


sztem az eljegyzési gyűrűt tedd el emlékbe ha már megvolt a házasságkötés.

linkeld légyszi a jegygyűrűt :) magyarékszerről lesz? nekünk onnan van, sima ezüst karika, belülre rovással egymás neve. semmi flanc, időtálló stílust szerettem volna.

2013. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt nézegettük, de még semmi sem biztos, csak az, hogy aranyból nagyon drága lenne :(

[link]

2013. ápr. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!