Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Májusban konfirmálok és...

Májusban konfirmálok és nagyon csúnya pattanásos a bőröm, meg az utánuk maradt piros foltokkal van teli. Nem hogy az arcom de a karom is. A homlokomra meg inkább rá sem nézek, de a szüleim nem engedik hogy sminkeljek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer kipróbáltam egy szemceruzát (mert csak az van itthon, anyum nem sminkel), és nem jött le rendesen (ugyebár vízzel), és jól letoltak érte, hogy mit képzelek 13 évesen, azonnal mossam lefele. Ha lenne itt valami olyan bolt akkor tuti vettem volna magamnak, de faluban élünk és egyetlenegy élelmiszerbolt van itt, más semmi.

De a konfirmáláson nem akarok ilyen elcsépelten kinézni. Mit ajánlotok? Egyedül nem tudok átmenni a félórára lévő városba, mert sosem voltam egyedül, nem is engednének és nem is tudom mit vegyek. Jár az osztályunkba egy lány aki nagyon szépen szokta kihúzni a szemét + szempillaspirál, és gondoltam rá hogy megkérdezem tőle milyet használ. De alapozót vagy korrektort nem látok rajta, alapból szép bőre van... Egyébként azért a lányok 95%-án van smink a sulinkban... És van pár, amelyik igen, nagyon hülyén néz ki (pl. egy 5.-es lány filctollal szokta a szemöldökét megrajzolni...). De én, ha nem is mindennap, szeretnék sminkelni, hogy ha valami alkalom van. Ha már meg tudnám venni a termékeket akkor lehet, hogy könnyebben megengednék a szüleim.. Csak ők annyira konzervatívak, hogy nem baj, ha valakinek a bőre nem is látszik a sok pattanástól, mitesszertől, de ne használjon sminket mert minek az csak csúnyít.. :(

Úgyhogy szeretném segítségeteket kérni, hogy ti mit használtok, hogyan/honnan szereztétek be a termékeket a szüleitek tudta nélkül? Mit ajánlotok, mivel kezdjek?

Köszönöm előre is.

13/L


2013. ápr. 28. 18:11
 1/1 anonim válasza:
Valóban megnehezíti a dolgod ha a szüleid nem engedik, és ne is csinálj a sminkelésből rendszert, de ha mondjuk van külön alkalom amikor 'szépen' akarsz kinézni (konfirmálás) akkor kérj kölcsön a barátnőidtől! Amúgy meg szerintem az a lány akiről írtál szimán hordhat sminket, az alapozótól nem mindig nézel ki úgy mintha vakolatot kentél volna magadra:) Esetleg barátnőiddel/rokonaiddal ha legközeleb mész városba (a szüleid nélkül) akkor vehetsz magadnak valamit egy DM vagy Rossmanból. De akár beszélhetsz is a szüleiddel ha jobb hangulatban vannak, hogy a smink nem csúnyít ha megfelelő minőségű. Sok sikert!
2013. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!