Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám orr piercingem...

Hogyan tudnám orr piercingem elrejteni?

Figyelt kérdés
Az orr cimpámba szeretnék de édesanyám nem engedi. Hogyan tudnám elrejteni? vagy csak megakadályozni hogy ne forjon be a lyuk amíg itthon vagyok?!
2009. szept. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt lehetetlen megoldani!

Nem tudom,hogy lehet-e olyan apró köveset kapni,amit nem látnak otthon!

Azt meg pláne lehetetlen,hogy kivedd arra az időre,míg otthon vagy,mert hamar beforr a lyuk!

Úgyhogy két választásod van:

-Vagy megcsináltatod anyukád engedélye nélkül,de abból balhé lesz

-Vagy pedig megbeszéled vele,hogy miért is szeretnéd annyira és megegyeztek!

Sok sikert hozzá!

Üdv!

2009. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm .. megpróbáltam már vele megbeszélni csak sajnos nagyon ellenzi.. úgy nem merem megcsináltatni hogy egyszerűen hazamegyek vele mert aztmondta h intézetbe ad meg hogy leugrik egy hídról =/

de nagyon szeretném.. én még max damilra gondoltam hogy amikor itthon vok egy kisebb damil darabra kicserélem és talán nem veszik észre

2009. szept. 27. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

A damilos ötlet nagyon rossz,mert egyrészt 100% hogy begyullad és azt is észre fogják venni,a másik meg,hogy a kis lyukat is lehet látni,még ha damilt is tenné bele akk is!

Üdv!

2009. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az ötletet.

Annak idején én is annyira akartam,hogy magamnak át is fúrtam. Később tetettem bele rendes pieringet,de sajnos a munkám miatt nem volt hosszú éltű,mivel nem engedték és folyton ki meg betettem,ezért folyton gyulladásban volt.

Hidd el,hogy piercing nélkül is élhetsz teljes életet!:)

2009. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát kivenni, betenni nagyon rossz ötlet.föleg az elején. akkor még nincs is begyógyulva nem tudom h is gondolod h annyira könnyen meg tudod ezt oldani. késöbbiekben okés lenne akkor kedvedre kivehetnéd annyira hamar nem nő be (nekem volt, hogy 1 hétig nem volt bent és utána is be tudtam rakni).
2009. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy vannak azok a ragasztos piercingek ... néha -néha használd azt pár hónap utan meg lövesd át rendesen ... es amien az piercinged volt olyat vegyel rendesbe ... (barátnőmnek bejött xD , az ő szülei se hagyták ezért csak olyan ragasztosat használt pár hónapig, aztán ha otthon lecseszték érte csak egyszeűen kivette xd de aztán átlövette és nem lett belőle semmi ... már nem akadtak ki !annyira! rajta :D )
2009. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jahXD

ragasztósat használsz, megmondod szüleidnek is, hogy ez csak az. aztán teszel bele igazit, majd arra is azt mondod.XDDDDD


egyébként ugye nem gondoltad komolyan, hogy egy orr piercinget el tudsz rejteni? én egy fülbevalót nem tudtam, pedig eléggé eltakarta a hajam. habár én szüleim azért nem haragudtak, de mégis:'D

2010. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!