Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Spirált és tust használok,...

Spirált és tust használok, minden este lemosom, de nem jön le teljesen. Dörzsölöm dörzsölöm, de mégsem olyan a szemem, mint mielőtt kifestettem. Mit tehetnék? Ti hogy oldjátok meg ezt?

Figyelt kérdés
L'oréal sminklemosó tejet használok, szóval nem olcsó noname terméket, de mégsem szedi le teljesen.
2009. szept. 27. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig baby popsitörlőkendővel szedem le a sminket és teljesen eltávolítja,nem kell arc-/ v sminklemosó,szappan...
2009. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a DM-ben vettem Balea márkájú szemfesték eltávolító párnácskákat.100 db van egy dobozban, nem is drága. külön szemfesték eltávolító, nem sminklemosó. van két fajta: vízálló szemfestékre való meg nem vízállóra. nekem vízálló van, és tökéletes.
2009. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én esténként fogok egy puha szivacsot, rakok rá egy kis BABAOLAJ-at, és azzal mosom le. Majd utána sima vizes szivaccsal. Aztán persze áttörlöm még száraz törölközővel,és teljesen lejön.

Árban nem sem olyan vészes a babaolaj, nem kell belőle sokat használni,és sokáig elég. Arról nem is beszélve, hogy a szempilláknak is különösen jót tesz, mivel nem szárítja ki, és hidratálja a bőrrel együtt. :)

2009. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én Nivea sminklemosót használok, de az olivaolaj is nagyon jó, és még ápolja is a bőrt! :)
2009. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Balea arctisztitó érzékeny bőrre(699.-) vagy Balea arctisztító kendő (200.-/10 db.)
2009. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak meleg vízzel megmosom, vattakoronggal áttörlöm, a nagyja általában lejön, ami nem az nem. a sminklemosókat nem bírja a szemhéjam bőre
2009. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én Nivea vízálló sminklemosó gél-krémet használok. Teljesen leviszi a szemfestéket.
2009. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne dörzsöld azzal többet ártasz, mintha rajtahagynád....

látod, tökéletes példája annak, amikor a többezer ft-os cucc szarabb mint az olcsóbb :D

én szappant használok és vizet:D tökéletesen leszedi

2009. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne dörzsöld!!! nagyon érzékeny a szemed körül a bőr, ha dörzsölöd, ráncosodni fogsz idő előtt

ha semmi sem segít, használj más fajta spirált-tust, ami nem vízálló (ez lehet a gond (?))

emellett próbáld ki azt is, hogy rárakod a korongra a lemosót, majd a korongot a szemedre, rajta hagyod egy kicsit (pár másodperc) hogy oldja a részecskéket, aztán próbáld meg leszedni a sminket (gyengéden!!!)

2009. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!