Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon ciki a kamu Chanel,...

Nagyon ciki a kamu Chanel, Gucci, LV, D&G, stb. pénztárca?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Annak akinek ezek a márkák jelentenek valamit, lehet. Egyébként meg nem. Sőt. Sokszor minőségben is ugyanaz az eredeti és a hamisítvány.
2013. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a valódi a ciki. Ki az a hülye, aki annyi pénzt kiad egy igaziért?
2013. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
2-essel egyetértek :D
2013. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Pénztárcában nem ciki. Sok amcsi is kamut hord:)
2013. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Valójában találhatsz olyat is ami nem kamu..mert nagyon sok ilyen márkát kínában vagy más ázsiai országokban gyártanak de a termékek közel 20%-át a munkások értékesítik ötöd annyiért..tehát nem is biztos hogy annyira kamu az a kamu.:DEgyszer vettem egy LV táskát amiben minden ugyan úgy benne volt(címke,dombornyomás,gravírozás stb) mint egy boltban kapható "eredetiben".Csak én 8ezerért vettem a boltban meg olyan majdnem 5ször ennyibe került...:D
2013. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
érdekes, ha táskát írtál volna, akkor mindenki lehúzna :D ;)
2013. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz! :)

Táskát nem vennék ilyet, főleg nem LV-t, mert csomóan azzal villognak, ami tényleg ciki szerintem. Meg nem is tetszenek egyáltalán.

Pénztárcából most egy Chanelt néztem ki. Igényesnek tűnik. A mostani tárcámra Dolce&Gabbana van írva, de virít róla, hogy nem igazi. Minőségre viszont tök jó, több mint 2 éve használom, és egy karcolás sincs rajta. Csak azért ezt vettem meg, mert jó nagy. Egyszerűen sehol nem találok a városban olyan pénztárcát, ami nagy, sok rekesze van, és belefér a rengeteg kártyám átláthatóan. Amiket kínaiban lehet kapni mind vagy nagyon mintásak és rikítóak, vagy feketék/barnák és tipikus nyuggerbukszák...

2013. ápr. 30. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ciki, ha van rajta logó, főleg ha nagyon silány a másolat, vagy éppen a logó sem ugyanolyan, mint az eredetin :). Mert akkor teljesen olyan hatása van egésznek, hogy a kiscsaj(/srác, ha esetleg :P)menőzni akar azzal, hogy milyen márkás cucca van, miközben lerí róla, hogy hamis, és egyébként sem olyan a többi cucca, ami alapján azt lehet feltételezni, hogy megengedheti magának. Ha sima utánzat, logó nélkül, akkor az sztem teljesen rendben van, hiszen a kínai boltok és a Zara/H&M is tulajdonképpen nagy márkák koppintásait árulja gyakran.
2013. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha úgy néz ki mint az eredeti. Nem árt megnézni a márka honlapját hogy van e olyan termékük. És néha az eredeti márka is ciki pl amint a LV annyira tömeg termék, ha 6 ezerért vesszük a sarki kínaiban vagy 900 ezerért egy LV üzletben ugyanúgy megmondják, hogy menőzni akart de nem sikerül mert tuti hamisítvány.
2014. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!