Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy orrba, vagy köldökbe csináltassak piercinget. Szerintetek hol jobb? És a köldöknél, hova adják az injekciot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább köldök, az szexibb, orrba szerintem macerásabb is.
2009. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

köldök! :)

nekem is az van... :P

de én nem kaptam injekciót, pedig szalonban csináltattam! de nem volt vészes, ki lehetett bírni a fájdalmat

2009. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha lapos a hasad akkor köldökbe,ha szép az orrod(nem kampós meg ilyenek)akkor oda.Ha mindkettő,akkor te dönts.Köldökbe nekem nem adtak érzéstelenítőt,hiába szalonban csináltattam.Én majdnem összeh.gyoztam magam a fájdalomtól,mert alig bírta átszúrni a bőrt.Orrba úgy lövik mint fülbe a fülbevalót,szerintem nem lehet vészes.
2009. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy csak lapos hasba, nem egy csajon láttam nyáron akinek volt husi a hasán és nagyon jól nézett ki a köldökpiercing. Ha szép formájú az orrod akkor oda.
2009. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettőbe, és elmondhatom, hogy a köldök a macerásabb...Fél évbe telt, míg begyógyult, de így is egy év múlva ki kellett venni:(

Az orral semmi gond, meg se éreztem, és beszúrás után rögtön olyan volt, mintha évek óta belőtték volna.Semmi bedagadás, semmi nem volt, egy hét után ki is cseréltem.

Én azért tanácsolom orrba, mert ott mindig látszik, és vagány.De ha teheted, mindkettőbe csináltasd meg:)

2009. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsonak: miért kellet kiveni a köldöködből??:S
2009. okt. 3. 13:02
 7/7 anonim válasza:

Inkább a köldökbe, a köldök szexibb :)


Egy barátnőmet egyszer elkísértem köldök-percinget csináltatni, ahol a testékszerésznő a köldök bőrébe adott injekciót, így duplán kapott tűszúrást a köldöke, ráadásul a barátnőm elmondása szerint mindkettő kissé fájdalmas volt, de nem bánta meg a dolgot, azt mondta, hogy mindenképp megérte elviselni ezt a kis "kínzást" :)

2021. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!