Fiúnak körömlakk?

Figyelt kérdés
Hello!Egy fiú használhat fekete körömlakkot ha az tetszik neki és megy a stílusához?Persze egy kicsit kopottasabbra gondolok nem pedig tökéletesre és ragyogóra.(Rockot hallgatok és a legtöbb ruhám fekete)

2013. máj. 5. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha rocker vagy akkor szerintem jó lehet, sok haverom is szokta lakkozni a körmét, ők is rockerek/gothok/punkok, jól áll nekik és a rocker csajoknak is bejön.
2013. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Pár tuskó ember biztos leb*zizna, de a rocker lányokat biztos nem zavarná, vagy tetszene is nekik.
2013. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól néz ki, bár azt elég bizarr lenne látni, ahogy egy srác a DM-ben a sminkrészlegen matat, vagy ahogy éppen kenegeti a körmeit... :D Az eredmény viszont kifejezetten tetszene.


Nem tudom amúgy, ki ismeri Nick Cave-et, de neki meg cuki barackszínű lakkja van néhanapján, és még az se néz ki rosszul :)

2013. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem NE körömlakkozz mert akkor 100% hogy homokosnak hisznek majd !
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
A rockereket nem szokták homokosnak nézni ._. még ha körömlakkoznak se!
2013. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy használhatsz;) szerintem nagyon jó:)
2013. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kopottasra szeretnéd akkor egy kevés körömlakklemosót tegyél egy vattapamacsra várj amíg majdnem megszárad és finoman dörzsöld át. A körömlakkok alapvetően csillognak. Ne húzd fel magad ha elsőre nem sikerül. Sok sikert hozzá.
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!