Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avon plump out szájfény...

Az Avon plump out szájfény tényleg dúsítja az ajkat, vagy ez csak reklámfogás? Ha volt ilyen terméked, akkor lédszi írj róla véleményt!

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Lédszi... tanulj már meg írni basszus.
2009. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát én még nem próbáltam, de szerintem kamu, mert az ajkad mindig picit nagyobbnak látszik, ha valami csillogós van rajta.

Bár én még nem próbáltam ezt a terméket, de LÉDSZI, ha te kipróbáltad, szólj.

2009. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj,mekkora gondot tudtok csinálni a helyesírásból! -.- Bocsánat,h lédszit írtam, légyszi helyett...Remélem így már megfelel.
2009. szept. 29. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt ajakdúsítós szájfényem,igaz nem Avonos.Annyi volt hogy felkentem és kicsit bizsergett kb 1 percig.Olyan érzés volt,mintha fogkrémet kentem volna a számra.Hatása nem volt,egyáltalán nem dúsított.Annyi előnye volt,hogy ragadósabb és tovább bírta mint egy "sima" szájfény. :)
2009. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!