Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP...

MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP Caramel 84-et hol lehet interneten rendelni? Amit házhoz is szállítanak.

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy hogy lehet rendelni, én DM-ben vettem körülbelül másfél hónapja.

először nagyon beleszerettem, tényleg úgy tűnt ez lesz a tökéletes alapozó számomra. aztán olyan 1 hónap elteltével megfigyeltem, hogy egyre több pattanást és mitesszereket csinált az arcomra..úgyhogy most letettem és egy kevésbé fedő de legalább hidratáló alapozót használok (manhattan natural clearface). úgyhogy egy-egy alkalomra fel lehet kenni a powder mat-et de a mindennapokra felejtős. legalábbis nálam biztos :(

(ne haragudj hogy nem a kérdésedre válaszoltam de gondoltam leírom a véleményem, hátha ez is segítségedre lesz kicsit)

2013. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baj!!! :)))) Ugyan nem nekem lenne, hanem anyumnak... Csak azért utazni kellene 25km-t és így inkább olcsobb lenne szerintem a neten. :)
2013. máj. 10. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!