Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a hátránya az orrpiercingne...

Mi a hátránya az orrpiercingnek és a köldök piercingnek? Milyen bajok lehetnek töle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
csak annyi,h. begyullad,ha nem bírja a szervezeted. akkor kiveszed,és többet nem raksz bele újat.ennyi ^^
2009. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát orrpc-m van, szal csak arrol tudok nyilatkozni:

-orrfujásnál ki szoktam rántani elég gyakran, az meg hát nem kellemes. :'D bele is kaphatsz simán pl... :S

-ha a bőröd nem "szereti" az ezüstöt vagy más ilyen fémeket, akkor begyulladhat... :S (nekem az ezüst pc-vel volt ilyen...)


nagyjábol ennyi. :) meg a szúrás se kellemes :S de túl lehet élni :'D


16/L

2009. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és szépen be tud forrni?
2009. okt. 1. 19:17
 4/5 anonim válasza:

Nekem néha elakadt a köldök piercingem, de mostanra figyelek rá így nincs problémám.

Több éve megvan de nem volt begyulladva.

2009. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem 4 köldök piercingem van és egyikkel sincs semmi baj :)

az orrommal se volt semmi, ha betartod a kezelést és oda figyelsz rá akkor nem lehet vele gond:)

2009. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!