Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink termékek tinilánynak?...

Smink termékek tinilánynak? (korrektor, vagy bármilyen csodaszer)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és mint minden korombeli lánynak, nekem is meg kell küzdenem a pattanásokkal... Eddig bármilyen korrektort/alapozót kipróbáltam, nem fedett egyáltalán (igen, megnéztem hogy kell felrakni, de egyszerűen nem fed). én még szerencsésebb típus vagyok, szóval nem ragyás az egész arcom, csak egy-egy helyen jön ki. szóval van olyan korrektor, ami nálatok bevált? és hol kapható? alapozót nem szeretnék ennyi idősen használni.

aztán a másik, ami viszont jobban zavar, az a mitesszerek. az egész orrom tele van velük. azokat hogyan lehet megszüntetni/elfedni?

a harmadik, és ez már tényleg az utolsó, nincs valami könnyed hidratáló krémetek, amitől nem látszik a bőr zsírosnak? a bőrtípusból már nincs annyira szerencsém, hol túl száraz a bőröm, hol túl zsíros...

szóval köszi előre is!


2013. máj. 16. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidratáló krémből ami jó az az Eveline SOS pure control, pont ilyen bőrre tökéletes. Korrektorból sok jó van, pattanásokra stiftes kell, pl én miss sportyt használok, tökéletes a célra, de vettem már 160 ft-osat eurós boltban is, az is bevált. Mitesszerekre színezett hidratáló lenne a legjobb, ha van a közelben Müller akkor az Essence Pureskint ajánlom. Máshol sajnos nem kapható.
2013. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korrektorból nekem az Essence stiftes korrektor vált be. 650 Ft, ha jól emlékszem. Dm-ben, Rossmannban, Müllerben, Auchanban (?) kapható. A mitesszerek ellen próbálj ki valamilyen mitesszereltávolító tapaszt, vagy ki kell nyomkodni. Az egész orrod nem tanácsos bekenni korrektorral, úgyhogy esetleg próbálj ki egy BB krémet, hátha elég lenne rájuk.

Hidratáló krémből nekem egy vált be maximálisan vegyes bőrre, a L'Oreal Triple Active Fresh. Gélszerű, könnyű krém, gyorsan felszívódik. Nappalra és éjjelre is használható. 1500 Ft egy tégely.

2013. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! :) akkor kipróbálom őket, remélem, beválik! amúgy budapesten lakom, szóval itt tuti, hogy van müller (bár eddig még nem ismertem ezt a boltot)
2013. máj. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!