Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok nekem egy megfelelő...

Tudnátok nekem egy megfelelő alapozót ajánlani?

Figyelt kérdés
A bőröm típusát tekintve kombinált. Jelenleg egy megfelelő, hosszan tartó, nem túl nehéz viseletű alapozót keresek ami közepes fedést biztosít. Ha tudnátok nekem mondani pár (lehetőleg nem drogériás) alternatívát mondani, azt nagyon megköszönném. :)

2013. máj. 18. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
én az avonból ajánlanám a krémpúdert igazodik a bőröd színéhez és tényleg szinte láthatatlan és kijavítja a bőrhibákat nagyon jó még a pasim is használja ha borotválkozás után irritálódik a bőre.
2013. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mivel nagyon fehér a bőröm speciális alapozót kellett vennem. Most Paris Berlint használok és imádom.
2013. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!