Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Bőszecsetről van valakinek...

A Bőszecsetről van valakinek tapasztalat? Szeretnék venni egy kezdő sminkes készletet és ez elég olcsónak tűnik, csak nem tudom milyen a minősége?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én magam még nem használtam, de egész jókat hallottam róla. Viszont ha nem riadsz vissza a netes rendeléstől, akkor ajánlom figyelmedbe a Real Techniques ecseteket és az iherb.com oldalt, ahonnan meg tudod őket rendelni nagyon jó áron. Én is onnan rendeltem és 10 db ecsetért fizettem 10 ezret szállítással együtt, szóval elég olcsó volt és nagyon jó minőségű ecsetekről van szó. Vagy esetleg még a Coastal Scents ecseteit tudom ajánlani, amik még viszonylag olcsóbbak.
2013. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megnézem őket mindenképp, köszike
2013. máj. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!