Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ismeri valaki ezeket a körömla...

Ismeri valaki ezeket a körömlakkokat? Lent

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 19. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de nem is érdekel, mert drága, és akkor még a csomagolási és szállítási díjat meg se néztem hozzá.
2013. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon hasznos választ.
2013. máj. 19. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennyiért egyáltalán nem drága. Rendelj meg egy színt ami tetszik, próbáld ki. :)
2013. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még életemben nem láttam ilyet, de vannak szép színei. Egy próbát megér, mert árban is teljesen átlag kategória.
2013. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is úgy gondolom hogy elég jó árban vannak,az Essence sem sokkal olcsóbb csak ha akciós ráadásul nekem mindegy hogy postaköltségre vagy buszjegyre költög ,gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek utazni kell ha drogériába akar menni.
2013. máj. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!