Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben a Kálvin téri...

Debrecenben a Kálvin téri tetováló szalonban mennyiért csinálnak köldök piercinget ékszerrel együtt?

Figyelt kérdés

lehetőleg orvosi fém ékszerrel

köszi a válaszokat


2009. okt. 3. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Klára szalonban csináltam..Nagyon meg vagyok elégedve vele..kb 5éve csináltattam 5-6ezerért..nem tudom..persze piercinggel együtt.:)
2009. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és adnak e érzéstelenítő injekciót?
2009. okt. 5. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Testi Mesékben csináltattam, Debrecenben, és azt a helyet csak ajánlani tudom! Nagyon profik. Bármit akarok, mindennel hozzájuk megyek. :) A köldök piercing szúrása 3500 ft volt, érzéstelenítő ínjekcióval, semmit nem lehetett érezni, és utána sem fájt sosem. Tehát 3500 + a piercing ára, attól függ, hogy milyet akarsz: 2000-4000ig.
2009. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hol található ez a hely? :) köszi a választ am
2009. okt. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!