Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig hagyjam a fültisztítót...

Meddig hagyjam a fültisztítót a fülemben? (fültágítás)

Figyelt kérdés

Szóval meddig hagyjam benne? 2hét?És utána mit tegyek bele?

13/L



2013. máj. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálhatod úgy hogy körbetekered cellux-al a pálcikát, én is úgy csináltam mert ilyen kis méretnél nehéz talánni belevaló dolgot, így meg legalább tud regenerálódni a fül

20/F

2013. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:3 De meddig hagyjam benne?:D
2013. máj. 27. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 hétig hagyd benne hogy megszokja a füled:)
2013. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nevemnincs16 válasza:
28%
nem kell 1-2 hét...nekem mind a 2 fülemben van tágító az egyikben 24 a másikban 18...3 nap alatt felhúztam 18ra a fülem fülbevalóról :)) a fültisztító a legcinkesebb azt kell benne hagyni egy éjszakát :D utána 2 óránként lehet is beletenni az egyre nagyobbakat. annyi a lényeg hogy betadinnal kend be azt amit bele akarsz tenni és így nem fog fertőződni akkor se ha megszakadna.. ha pedig megszakad és vérzik ne vedd ki mert összehúzódik és kezdheted megint xd
2013. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!