Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki az ÉkszerWe...

Rendelt már valaki az ÉkszerWeb néven magát a Facebookon hirdető cégtől (Shayne Crystal kft)?

Figyelt kérdés
Május 5-én rendeltem tőlük egy karkötőt és egy fülbevalót. Előre ki is fizettem, mert így olcsóbb a kiszállítás. Kértem, hogy egy bizonyos határidőre küldjék ki. Nem történt meg. Ez OK, de nem írtak, nem jeleztek, hogy nem tudják kiszállítani. Telefonon nem lehet elérni őket, az emailekre nem válaszolnak. A Facebook-ra kiírt méltatlankodó megjegyzésemet törölték. Ahogy látom, elég sokan panaszkodnak rájuk, hogy nem kapták meg a beígért nyereményeket, vagy a rendelt árut. Tudtok róluk valamit esetleg? Mit lehet tenni, ha nem akarják a rendelést teljesíteni?

#Crystal Shayne #ÉkszerWeb
2013. máj. 23. 22:50
 1/3 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlanám a náluk történő vásárlást.Én is porul jártam velük.Egy meg bízhatatlan cég,flegma udvariatlan munka társakkal.06-30-551-552 a telefon számuk.Én ajánlanám,hogy köss szerződést egy jogvédelmi céggel,nem drága és mindig készségesek.!!!!!
2013. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a sokszori fenyegetőzésemre a probléma, de nagyon köszönöm a segítséged. Elég sok panaszos ügyfelük van, mert a Facebook-on többen leírták már a sérelmeiket.
2013. jún. 16. 01:08
 3/3 anonim válasza:
Örülök hogy a problémád megoldódott.Ha csak egy embernek is tudtam segíteni már az is jó:)!!!!
2013. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!