Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell kivenni a talpas...

Hogyan kell kivenni a talpas piercinget?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindkét irányba tekerni a golyót, lehúzni a szárról stb., de egyszerűen meg sem mozdul. Mit csinálok rosszul?
2013. máj. 26. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogod erősen a szárat és elfordul az is ahogy tekered. Vagy gyenge vagy. :)

Menj be piercingeshez ott leszedik neked.

2013. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt amikor elfordult az is, de akkor megfogtam még erősebben, de úgysem jött le. Az valószínű, hogy nem én vagyok a világ legerősebb embere, de azért gyenge sem vagyok, egy piercinggel csak elbírok már...:D Vagyis a mellékelt ábra most pont nem ezt mutatja. :D

Az a baj, hogy mostanában nem járok a piercinges felé, meg nem rohangálhatok mindig vissza, amikor cserélni akarom az ékszert. :)

Szóval akkor nincs ennek semmi technikája, csak az erő számít? Mert akkor tovább próbálkozom, egyszer csak kijön már...

2013. máj. 26. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Papírzsepivel fogd meg, nekem úgy sikerült mindig csak eltekerni. Óramutató járásával egyirányba tekeredik le szerintem.
2013. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem maguktól is lejönnek, havonta elhagyok 1-2 golyót. :)
2013. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül sikerült kiszedni, bár nem volt egyszerű. :D Köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!