Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körmöm végei szét nyiltak...

A körmöm végei szét nyiltak berepedeztek es nagyon elvannak vêkonyodva tudtok jo modszerek? Házilag es olyat amilyen korom erositoket Amit a dm be lehet kapni .

Figyelt kérdés
Bevált módszerek? Es a hazi köröm erősítőhoz hol kell be szerezni az alapanyagokat?

2013. máj. 26. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Lovely körömerősítők beváltak. A Rossmann-ban lehet kapni, nem drága egyik fajta sem, kb 400 Ft.
2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És menyi ido alatt kezdett el hatni?
2013. máj. 26. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónap
2013. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
S dm be nem lehet kapni ijesmit?
2013. máj. 27. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Alverde körömerősítőről is jókat mondanak. Azt lehet kapni a Dm-ben, de én azt még nem próbáltam. Meg az drágább is 1000 Ft körül.
2013. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a biovanne kapszula a köröm, bőr és haj -ra való, hogy egészségesebbé tegye és erősítse. én kúra szerűen használom.
2013. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es a rossmanba lehet kapni valami14 day az az 14 nap valami angol zaszlo is van rajta picibe teljes nevet nem tudjatok vagy hogy no e tenyylek 14 nap alatt beton eros kormeim lesz nek mert most csutkara levagtam az osszeset mert anyira szetnyilt aveguk tudnatok segitei? Eloreis koszonom! :-)
2013. júl. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!