Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon tanácsadónő szeretnék...

Avon tanácsadónő szeretnék lenni hogyan lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 18:32
 1/3 Claww válasza:

www.Avon.hu -> vásárlás -> Tanácsadónő kereső (ird be az irányitószámod és kiadja a közetedben lévő tanácsadónőt..vedd fel vele a kapcsolatot e-mailban vagy telefonon és ő beléptet. ) Én igy lettem Avon tanácsadónő :)

Sok sikert hozzá :D

2013. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. máj. 30. 11:58
 3/3 anonim válasza:

Egy picit belekötnék az előttem szólóba. :)

Egy tanácsadónő nem tud beléptetni, ezt koordinátor végzi. Ha az avon oldalán akarod megoldani, akkor a "Jelentkezz tanácsadónak" menüpontot kell keresni. Itt viszont az avonhoz fut be a jelentkezésed, ők továbbítanak a területileg illetékes zóna vezetőhöz,aki választ neked egy koordinátort és ő vagy keres majd vagy sem. Ha egyáltalán hív,az is beletelik pár hétbe.

Gyorsabb és egyszerűbb ha keresel egy hirdetést és arra jelentkezel. De én is koordinátor vagyok, szóval ha gondolod akkor beszélhetünk még a témáról privátban. :)

2013. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!