Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek van ilyen piercingünk:...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Akiknek van ilyen piercingünk:mennyi a gyógyulási idő? Azt hallottam hogy elöször még nem az igazi piercinget rakják be hanem valami hosszabb valamit. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Sok esély van rá hogy be gyullad?mert van köldök pc-m és az begyulladt [link]
2013. máj. 29. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a hosszabb "valami" is piercing!

Gyógyulási idő alatt, ami egyébként 2 hét, ezt a hosszabb szárú piercinget teszik be ugyanis feldagadhat az első pár napban. Szerintem az ajak piercinget jobban bírja majd a szervezeted, ha nem akkor válts szilikonos (bioplast) szárra!

2013. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye kérdés de nagyon feldagad? Mert nekem amugy is ott ahova szeretném vastag egy kicsit.köszi
2013. jún. 4. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vészes, minimálisan dagad fel kb. 2 napra és ne aggódj mert pont ezért hosszú szárú a kezdő piercing :) 2 hét múlva cserélheted rövidebbre.
2013. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 5. 20:31
 5/6 anonim válasza:
Hááááát, nekem 5 piercingem van, egyiknek sem sikerült begyógyulnia 2 hét alatt. :) Tisztán volt tartva, napi fertőtlenítés volt, és mégsem. Lehet, hogy csak az én szervezetem tiltakozott ennyire ellene. :)
2013. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet :D Hol vannak a piercingek?
2013. jún. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!