Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A drogériákban kapható műkörmö...

RandomgirlLOL kérdése:

A drogériákban kapható műkörmök mennyi ideig maradnak fent a körmön (ez nyilván függ fizikai behatásoktól, meg a ragasztótól), és hogy lehet leszedni őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt javasolnám ,hogy menj el egy körmöshöz és kérj egy gel-lakkozást. Az nem vészesen drága. Viszont ezek a körömragasztók tönkreteszik a körmöd.
2013. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem tesznek jót a körmöknek a ragasztó, meg nem szép látvány egy ragasztott műköröm, nem is értem mire való, oké 12 évesen jó volt vele bohóckodni szombat délután a barátnőimmel, de másra nem volt jó. :)
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok hosszútávra... Köszönöm a tanácsokat és figyelmeztetéseket, de kérlek, a kérdésemre koncentráljatok! :)
2013. máj. 30. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Azokra az 1000Ft-os (ha jól emlékszem Essence) körmökre gondolsz, amiből van francia meg lila? Régebben kipróbáltam, nem rég láttam, hogy azóta is árulják őket. Nagyon nem tartósak, kb. olyan, mintha kétoldalú ragasztó lenne rajtuk :) Ezek nem hiszem, hogy különösebben ártalmasak, főleg, hogy nagyjából 1 napot bírnak. Ezek arra jók, hogy mondjuk egy buliba vagy összejövetelre feldobd, aztán simán és fájdalommentesen meg is szabadulhatsz tőlük... :) Remélem ezekre gondoltál :)
2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!