Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, hány pár fülbevalótok...

Csajok, hány pár fülbevalótok és nyakláncotok van?

Figyelt kérdés

Összességében sok ékszeretek van?

Nekem van egy pár, de nem valami sok, a legtöbb ismerősömnek kész készlete van belőlük. Elég drágák az ékszerek manapság - a bizsuk is - szóval nem valószínű hogy betárazok belőlük.

Nektek sok van? Hol szoktatok vásárolni? Nekem azért is fogyatkoztak meg mert egy csomó elszíneződik meg elzöldül.


2013. máj. 30. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy pár tüske áltágeszem, második párat használom, az előző elszíneződött. Aztán egy pár ezüst pontocska, bár abból csak egy darabot hordok, mert az egyik fülemben két lyuk van. Aztán van egy egyik végén pontocska, belőle lánc másik vége fülcsűrű, ez is a plusz egy lyukba. Valahol megvan az az orvosi fém is, amivel lövettem az extra lyukat. Kb. ennyi, amit hordtam az elmúlt két évben.


Nyaklánc egy darab, amit hordok, egy Triad, a kedvenc bandám "logója".


Meg egy karkötő, ezüst-bőr, bele van gravírozva egy fél idézet, a másik fele a legjobb barátnőmén. :)

2013. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fülgyűrű*
2013. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem párok vannak, hanem külön-külön veszem/kapom őket, mert a fülemben 3 lyuk van. :D Tavaly 117 db volt, azóta biztos több van, de nem számoltam mostanában meg. Six-ben vásárolok, vagy egyik amerikai ismerősömtől kapok szupereket. :)

Nekem nem zöldülnek el, csak ha sokáig hordom ugyanazt, vagy ha fürdök vele.

Nyakláncot nem nagyon hordok, abból nincs valami sok. :(

13/L

2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van nagyon sok olyan fülbevalóm, amit magam csináltam, általában azokból csak egy készül, nem szeretem a fülbevalókat párban hordani.

15pár fülbevalóm van kb, ennek fele ezüst, fele bizsu.

3fülgyűrűm, több tucat tágítóm van.

nyakláncból is 10-15db kb van, ennek nagy része inkább medál (gyűjtöm a különféle, stílusomhoz illő, ezüst, vagy ezüst színű ékszereket)

havonta, kéthavonta veszek valamit.

2013. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 pár fülbevalóm. Azok közül van egy kereszt alakú, egy kis sötétkék gömb, meg egy nagyobb lapos, amit interneten rendeltem, és kisebbre számítottam, kb úgy néz ki, mintha fültágítóm lenne. De nekem tetszik.


Nyakláncból van kb 3-4, azt hiszem.

Karkötőből is kb 2-3 db.

Gyűrűből van 1 db.

Igazából biztos van még, csak azokat meg nem szeretem, és nem tudom hol vannak.

Igazából nem hordok ékszereket, csak ha muszáj. A kezemen van mindig egy fekete hajgumi.

Változó, hogy hol vásárolok... Interneten rendeltem mostanában.

2013. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ékszereket, konkrétan csak a testékszereket, azonbelül is a piercingeket, és azon belül is csak bizonyos fajtákat szeretek...

Nekem 83 pár fülbevalóm van, egy golyózáras piercingem, két bizsu banán piercingem, három köldökpiercingem, két nyakláncom, két gumi karkötőm, és szerintem ennyi...legalábbis egyelőre...van egy egész listám még a behelyezendő piercingekről, valamint a hozzájuk szükséges (vagy váltás) ékszerekről, de azt most hagyjuk...

2013. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!