Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bonder használata kötelező,...

Bonder használata kötelező, ha gél lakkot akarok használni, műköröm építés építés nélkül?

Figyelt kérdés
Valaki írja le nekem légyszi a lépéseket, mert már annyit néztem ilyeneket, ami mind mást mondott, hogy már nem értem. Azt hogy mit, mikor, és hogy kell-e ez az alap,meg mi kell a tetejére fedésnek (nem jó a fény zselé?), ha lehet, linkeljetek képeket. Köszii <3

2013. jún. 4. 18:36
 1/9 gabriell88 ***** válasza:
17%
Ez egy szakma!Tanítják az iskolában,mit nem lehet ezen megérteni.Én sem szerelek otthon tv-t vagy műtök embert, mert láttam róla pár videót.Megtanulni nem fogod a videók alapján hidd el!
2013. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Annyi anyag van a neten, hogy valójában felesleges volt kiírnod ide a kérdést. Egy a sok közül:


[link]


Csak óvatosan a bolyhozással, mert ahogy gabriell88 mondta, ez egy szakma (már akinek van hozzá érzéke).

2013. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sorrend: bőrfeltolás, kaparás, bolyhozás 180-as reszelővel vagy erősebb bufferrel. Előkészítők használata: nail prep, savmentes primer. Alaplakk, ami lehet 2 az egyben, vagy base gel. A kívánt szín 2x, hogy kiadja a teljes élénk színt, majd fedő átlátszó szín. Ha kell, fixáld cleanserrel. Bőrápoló olaj. Remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kritikákat kértem, hanem segítséget!!! Amúgy köszönöm annak aki normális segítséget írt nem pedig csak kötözködött!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 5. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

hát ne haragudjatok, de nem csak isolában lehet valamit megtanulni! ha vkinek van érzéke hozzá, és tapasztalatot, gyakorlatot szerez, akkor simán ügyesebb lehet, mint néhány ember, aki ezeket iskolában tanulta!


van aki elkezd otthon tv-t szerelni, mert ért hozzá!

közben meg véletlenül sem ez a szakmája!


nagyon unom már, hogy itt segítséget kérnek az emberek, és a válaszadók nagy része kritizál meg beszólogat, de nem a kérdésre válaszol.

2013. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

még annyit hozzá kell fűznöm, h egy ismerősöm tavasszal beiratkozott egy tanfolyamra. hívott modellnek, mert zselés épített körmöt akartam. de mire neki eljött az a hétvége, hogy építenie kellett, már eltelt pár hét, és szépen megnőtt a körmöm, ezért írtam neki, h tárgytalan, inkább gél-lakkot szeretnék, ha lehet. erre ő azt írta, h azt nem tanítják nekik. és nem vmi kis sz*ros tanfolyam volt, hanem ha jól emlékszem, diamond nails-es.


na ennyit arról, h a körmös ezt tanulta!


ráadásul a gél-lakk olyan új technológia, hogy akik évekel ezelőtt végeztek a tanfolyamokon, ezt még nem is tanulhatták!!! szerintetek eljárnak továbbképzésre? ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan?

2013. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó: pont a Diamond az, amelyik nem tartozik a "jobbak" közé, figyelembe véve azt az apróságot, hogy más cégek képeivel reklámozzák a saját termékeiket.


Kedves kérdező, olyan nincs, hogy egy adott folyamatról mindenki mást mond. Valószínű, hogy nem ugyanarról a termékről láttál videókat, ezért tűnt úgy, hogy minden más volt, de persze nem értesz hozzá, honnan is tudhatnád a különbséget. A kérdésedből is látszik, hogy nem túl helytálló az a kijelentés, hogy ezt bárki meg tudja csinálni otthon. Nyugodtan megpróbálhatod, hiszen pár nap múlva te is ki tudod írni az újabb kérdést, miszerint miért nem marad meg a géllakk a körmödön hetekig.

2013. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ugyan arról a márkáról néztem de mind1. Amúgy megcsináltam és tökéletes volt és már műkörmöt is építettem ami szintén tökéletes lett.


Nem hiszem hogy sűrűn fogok kérdést kiírni, mert ahelyett hogy segítségemre lennétek, inkább veszekedtek. ENNYIT A SEGÍTSÉGRŐL! -.-" ...........

2013. júl. 31. 13:44
 9/9 anonim válasza:
100%
Csak azt elfelejtették ide írni sokan, hogy aki most műkörmösként dolgozik, (van róla papírja) hogy is kezdte el ezt a szakmát. Mint a kérdező évekkel ezelőtt nektek is megtetszett, anyunak barátnőnek elkezdtétek babrálni a körmét, jól ment aztán úgy döntöttetek hogy megszerzitek a papírt is róla, hogy hivatásos műkörmösként dolgozzatok. Inkább segítsetek ne okoskodjatok.
2014. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!