Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik napszemüveg tetszik...

Melyik napszemüveg tetszik jobban?

Figyelt kérdés

A kettő közül kéne eldönteni :


Az első : Carrera 8D9/NR


[link]


A második : Ray ban 2132 901 (new wayfarer)


[link]


Egyre jobban hajlok a Carrera felé , a Wayfarernek nem tetszik , az a két berakás a két szélén , valahogy olyan komolytalannak hat. Szeretném ha jól mutatna mondjuk egy öltöny mellé is , ha úgy adódik. Ugyan annyiért rendelném mindkettőt. A Carrera-ról van valami tapasztalat , minőség , strapabíróság , megéri az árát stb.. ?


Kösz a válaszokat !



2013. jún. 5. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
jobban tetszik az 1., a 2. nekem túl unisex, ha érted. infót sajna nem tudok adni róla.
2013. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ melyik áll jobban.. Amúgy mindkettő jól néz ki és szerintem mindenképp megéri mindkettő az árát....
2013. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát felpróbálni nem igazán fogom , internetről rendelem (jóval olcsóbb,mintha elmennék és megvenném) próbáltam már hasonló stílusúakat és tudom , hogy ezek állnak jól , tehát nagyon mellé úgyse fogok lőni. Szívem szerint Aviatort vettem volna , de az egész egyszerűen nem megy az arcomhoz , valakinek rohadt jól áll , de nem nekem. A Carrerat közelebb érzem magamhoz , a másik egy kicsit szerintem túl sok egy férfinak. Igazából főleg azért veszem , mert már nagyon elegem van az állandó hunyorgásból az utcán , mert kiveri a szememet a nap.
2013. jún. 5. 16:55
 4/5 anonim válasza:
1. vagyok.... mind2 jól néz ki.. bizos vagyok benne h jól fog állni, akármelyiket is választod...
2013. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megérkezett a Carrera , azt hiszem nem lőttem mellé :D
2013. jún. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!