Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket csináljak...

Milyen sminket csináljak ballagásra? Mit javasoltok kék, mandulavágású szemre?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha 8.-os vagy, semmilyet. Max húzd ki a szemed feketével, szempillaspirál, de ennyi elég is, nem kell cicózni ezzel.
2013. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De most komolyan..nem értem ebbe mi a cicózás.... igen 8-os vagyok és műsort fogunk előadni 700.000 ember előtt és csak akarok magamnak egy normális fejet ha már "alkalmi" esemény lesz...nem nagyon értem, hogy mi ezzel a probléma....és hétköznapra festem úgy magam, hogy szempillaspirál meg alul szemceruza...smink tanácsot kértem normálisat...aki olyanokat kommentelget, hogy nem kell még ezzel foglalkozni meg stb az ne írjon...köszönöm!
2013. jún. 5. 12:51
 3/20 anonim ***** válasza:

itt egy hétköznapibb:

[link]

itt egy alkalmibb:

[link]

és itt vannak ötletek:

[link]

azt csinálsz, amit akarsz.

2013. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm (L)
2013. jún. 5. 13:09
 5/20 anonim ***** válasza:
Én egy nem túl durva pezsgőszínes-rezes-bronzos szemfestést ajánlanék, az nagyon szépen ki tudja emelni a szemszínedet. A többit nem kell túlspilázni, a kevesebb néha több, főleg ilyen fiataloknál: szempillaspirál, halványbarack pirosító, ajakszínű szájfény/szaténfényű rúzs/duci ajakceruza. Plusz korrektor, ahova kell (vagy alapozó, ha nagyon problémásnak érzed a bőröd).
2013. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3. kommentelőnek is köszönöm :) amúgy én is valami bronzos, vagy barackos...hát barnás szemhéj púderen gondolkodtam, mert az állítólag szépen kiemeli a kék szemet...meg szempillaspirál fölül-alul rúzst azt nem merem be vállalni, mert még nem használtam soha na meg szájkontúr ceruzát se...inkább marad a szájfény :) alapozóm meg van itthon, mert elég miteszeres sajnos az arcom :// meg akkor arcpír...:) köszi :)
2013. jún. 5. 13:16
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem szájkontúrcerkára gondoltam, hanem ilyesmire:

[link]


Gyakorlatilag olyasmi eredményt adnak, mint egy szájfény, csak kevésbé zselés hatásúak, de szép vizes fényt adnak az ajkaknak... sztem tovább is tart a színük, és könnyebb felvinni őket.

2013. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, ilyet hol lehet kapni? Dm??
2013. jún. 5. 13:34
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
hol adsz te elő műsört 700.000 ember előtt? mi vagy te, axl rose?
2013. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
-.-" Nem csak én...hanem talán a sulinkban a két 8.osztály....sajna mi nem csak el ballagunk...nálunk kicsit túldramatizálták a dolgokat...és nem is akár hol...a város templomjában kell műsort adjunk...mert katolikus iskola asszem azért xd
2013. jún. 5. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!