Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sürgős kérdés?! Műszempilla

Sürgős kérdés?! Műszempilla

Figyelt kérdés

rossmannból szeretnék venni műszempillát.A kérdésem,hogy mi a véleményetek róla,lányok?Milyen ragasztót kell vennem hozzá?(neve stb)Kb mennyibe kerülnek?

Szombaton lesz egy kisebb kerti party egyik ismerősnél,oda tenném fel.Kibírná azt az egy estét,hogy ne essen le? Nehéz felrakni?

A partyn lesz néhány olyan lány,akik ilyen "plázacicák" és én is szeretnék valahogy kinézni :)


Ki az aki már tett fel ilyet? Kérlek mondjatok néhány véleményt,tapasztalatot róla :)


2013. jún. 5. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fúú..Hát szerintem ha nincs vele tapasztalatod, ne élesbe próbált ki. Múltkor láttam egy csajt, akinek elég nagy részen levált a műszempillája, és baromi gusztustalan volt.

Szerintem műszempilla nélkül is kinézhetsz jól, sőt...

2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is spórolni akarsz műszempillát a kínaiban vegyél és ragasztót dm-ben vagy Rossmannban. Először nagyon nehéz szépen feltenni, gyakorlat kell hozzá. Egy estét simán kibír. Nekem nagyon tetszik, alapból szeretem a mű dolgokat.
2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
előtte kipróbálnám mindenképp feltenni.Tisztításáról is néztem videót is
2013. jún. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!