Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó lejön? Többi lent!

Az alapozó lejön? Többi lent!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy az alapozó,ha fürdőbe megyünk,lejön-e.Nem arra gondolok,hogy majd direkt víz alatt.Csak mondjuk ha egy kis víz kerül rám,mert lecsúszok a csúszdán,ilyenek.De tulajdonképpen nem is alapozót fogok használni,hanem bb-ét.Koreait.Meg Loreal True Match púdert.

2013. jún. 5. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is általában alapozós pofival strandoltam régen, de már leszoktam róla mert akárhogy is próbáltam védeni, mindig lejött és nem túl szép látvány, szóval szerintem inkább ne kend fel
2013. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le fog jönni. Szóval felejtsd el, nagyon csúnya, amikor folyik le valaki arcáról az alapozó, púder. Ha fürödni, csúszdázni akarsz, ne használj BB-t meg púdert.
2013. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lejön, és elég csúnya is olyankor, szóval inkább ne kend fel ilyen helyekre.
2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lejön, ráadásul tök felesleges...fürdőbe senkit se érdekel.

Emlékszem, egyszer láttunk egy ilyen fürdőben egy nőt, aki ki volt sminkelve, de már kezdett nem túl szép lenni rajta és kb mindenki röhögött rajta.

2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De valamilyen tanácsot nem tudtok adni,hogy mégis mit kenjek fel esetleg?
2013. jún. 6. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kenj fel semmit, a smink lejön a fürdőben.
2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha kültéri fürdőbe mentek kend be naptejjel, napozó krémmel hogy ne égjen le az arcod
2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!