Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a tapasztalatok a Maybelli...

Mik a tapasztalatok a Maybelline Affinitone alapozóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
milyen a fedése, meddig bírja (buli), milyen bőrtípushoz ajánlott

2013. jún. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt használom, világos, száraz-kombinált bőröm van. Tetszik a fedése, bár nekem csak az arcszínemet kell kiegyenlíteni. Az állaga folyós, de hamar "megpúderesedik". Egy normális napot simán bír, a buliról nem tudok nyilatkozni.
2013. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve szinte csak ezt használom, ez vált eb a legjobban. A fedésével teljesen meg vagyok elégedve, a száraz-érzékeny bőrömet sem kezdi ki, szerintem még hidratál is. Egy napot kibír, bulizni viszont nem szoktam, úgyhogy erről nem nagyon tudok mondani semmit. De egy meleg, rohangálós nap sem árt neki:)
2013. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rosszat én sem tudok róla mondani, könnyű felvinni, tartós, nem izzad alatta a bőröm, nagyon természetes hatású (nincs maszk-hatás), és tényleg púderes tapintású lesz felvitel után, nem olyan ragacsos, mint sok más alapozó. Nekem mondjuk átfénylik a t-vonalam néhány óra után, de egy kis púderrel lehet rajt segíteni. Bár már nem használom, mert találtam mást, ami jobbnak bizonyult, de nyugodtan próbáld ki, hisz az ára is egész baráti.
2013. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt használom már több éve. Nekem eléggé pattanásos, foltos a bőröm,és ez takar a legjobban. Megéri megvenni! :)
2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!