Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyerek medál hol tudok venni?

Gyerek medál hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis teknősös vagy zsiráfos gyerekmedált ( kis fiú, 1 éves). Internetes címet vagy boltot tudnátok ajánlani győrben?
2013. jún. 11. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hogy azóta találtál-e! Győrben van az ESKA bolt, kézműves! Ott nagyon sok aranyos medál van! Legutóbb amikor voltam volt teknős és zsiráf is! Nagyon kedvesek! De ha ezüstöt szeretnél akkor Apacs ékszerboltot ajánlom! Győrben az Árkád üzletházban van! Nagyon sok választékkal! Remélem tudtam segíteni! További szép napot! :)
2013. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ESKA-ban mibol keszult es milyen arban van ha tudod esetleg megkoszonnem. De minden kep be nezek:) koszonom:)
2013. jún. 16. 21:57
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem bizsu medálok, és az áruk max 100 forint, legalábbis amikor voltam a teknősös kb. 50 forint volt! További szép napot! :)
2013. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!